Walentynki

Nasze przedszkole zamieniło się w serduszkową krainę! Przedszkolaki miały okazję poznać tradycję tego święta. 14 lutego to przecież nie tylko dzień   zakochanych, ale to przede wszystkim dzień miłości, sympatii, przyjaźni, okazywania pozytywnych emocji i dzielenia się nimi z innymi.

W czerwonych strojach dzieci wykonały własnoręcznie walentynki i umieściły je w walentynkowej skrzynce. Na koniec dnia walentynkowy listonosz rozdawał dowody sympatii, a każde dziecko otrzymało serduszkowego lizaka ufundowanego przez Radę Rodziców.