Dzień Dinozaura

Dzień Dinozaura

Te stworzenia fascynują dzieci, kryją wiele tajemnic, zaskakują swoim wyglądem i wielkością. Chodzi oczywiście o dinozaury! Przedszkolaki cofnęły się do prehistorii, aby poznać te niesamowite zwierzęta. Podczas Dnia Dinozaura nasze przedszkole zamieniło się w najprawdziwszy park jurajski, a najmłodsi brali udział w różnych konkurencjach: wyścigach dinozaurów , odszukiwaniu jaj oraz wykonały eksperyment „Wulkan”. Nie zabrakło również prawdziwej pracy paleontologa, czyli odkrywaniu szkieletów dinozaurów.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status