Dzień Kobiet

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet jest ważnym świętem  dla każdej Pani – tej dorosłej czy  tej najmłodszej. Panowie w  tym dniu niemal „stają na głowie”, aby każda dama czuła się wspaniale. Dlatego też chłopcy przygotowali dla swoich koleżanek przedszkolne spa. Każda dziewczynka mogła skorzystać z usług fryzjera, kosmetyczki oraz makijażystki. Dodatkowo czekała na nie strefa kąpieli bąbelkowej oraz słodki poczęstunek.

Kochane Panie wszystkiego najlepszego z okazji Waszego święta!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status