Dzień Słomki

Dzień Słomki

Słomka do picia, ten prosty i niepozorny przedmiot od wieków ułatwia nam życie, dlatego też w naszym przedszkolu obchodziliśmy jej święto! Wiadomo, że słomka jest częstym narzędziem w pracy logopedy, więc do współpracy zaprosiliśmy naszą logopedkę czyli Panią Edytę. Na rozgrzewkę przedszkolaki brały udział w zawodach w dmuchaniu piłki oraz przenoszeniu popcornów do kubeczka. Wykorzystując również rękawiczki jednorazowe wykonaliśmy zabawne stworki, które służyły do zabaw oddechowych. Na sam koniec wykorzystaliśmy słomki do zabaw konstrukcyjnych.  Cóż to była za zabawa!

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status