Nagroda w konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna”

Nagroda w konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna”

Dnia 3 kwietnia 2024r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kluczach odbyło się wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Kartka wielkanocna”. Wśród wyróżnionych prac znalazła się również ta wykonana przez Marcelinę Mendrek, która zdobyła III miejsce. Dziewczynka odebrała nagrodę z rąk Pani Dyrektor Biblioteki – Elżbiety Szatan.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Skip to content
This Website is committed to ensuring digital accessibility for people with disabilitiesWe are continually improving the user experience for everyone, and applying the relevant accessibility standards.
Conformance status